Sigvard Bernadotte färglitografier

231429

BERNADOTTE, Sigvard (1907-2002): (3) "Spelkort", signerade och numrerade, färglitografier, ca 36x22 cm

Rum 4

Budhistorik (9 bud)
1160923
1 600
1160332
1155510
1 400
1154507
1 300
1155037

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.