Stolar 6 st 1800-tal

231383

STOLAR, 6 st, 1800-talets slut, betsade, klädda i tyg från Svenst Tenn tyg Hidalgo

Slitage

Rum 12

Stolar 6 st 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
1159658
1151716
1157262
1 900
1151716
1 800
1150088
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.