Helmer Osslund porträtt

231372

OSSLUND, Helmer (1866-1938): Porträtt av sameflicka, signerad Helmer Osslund, olja på smörpapper, ca 39x31 cm

mindre pappers skada vid signaturen

Konst, Måleri

Kundcenter

Helmer Osslund porträtt

Budhistorik (12 bud)
1158990
5 600
1158989
5 000
1158601
1157885
1157781

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.