Erland Heurlin akvarell

231358

HEURLIN, Erland (1865-1947): Motiv från Riddarholmskyrkan, signerad och daterad E Heurlin -87, akvarell, 29x23 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Erland Heurlin akvarell

Budhistorik (4 bud)

1158563
450
1158548
1157776
1148225

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.