Rodo Boulanger färgetsning

231347

BOULANGER, Graciella Rodo (född 1935): Komposition, signerad G. Rodo Boulanger, 26/100, färgetsning, 48x63

Rum 6

Rodo Boulanger färgetsning
Budhistorik (11 bud)
1157663
900
1154181
850
1153884
1154180
750
1153884
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.