Yrjö Edelmann digital print

231344

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 165/1500, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Rum 1

Yrjö Edelmann digital print
Budhistorik (20 bud)
1160890
1 400
1160887
1 300
1160883
1160881
1160880

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.