Yrjö Edelmann digital print

231342

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 110/1500, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Rum 1

Yrjö Edelmann digital print
Budhistorik (17 bud)
1157248
1157245
950
1157242
900
1157241
850
1157224

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.