Fickur 1800-tal

231338

FICKUR, silver, delvis förgylld, ca 1860, cylindergång, emaljtavla, etui medföljer, innerboett märkt PFH argent, diameter 46 mm

Tavla med sprickor, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Kundcenter

Fickur 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

1146809
2014-02-17 00:42:21

2014-02-24 kl 21:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.