Fickur 1800-tal

231336

FICKUR, 14 k guld, 1800-talets slut, emaljtavla, breguetsprial, diameter ca 43 mm, etui och klockkedja i gulddoublé medföljer, vikt 47 g

Lös sekundvisare innanför glaset, ej fungerande

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Fickur 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1152193
1 700
1146797
1 600
1151536
1146797
1 400
1147587
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.