Thormod Larsen

231332

LARSEN, Thormod (Danmark/Sverige 1921-1977): Surrealistisk komposition, signerad Thormod Larsen, etsning och akvatint, 53/60, 59x49 cm
Handgjord delvis förgylld ram

Rum 11

Thormod Larsen
Budhistorik (7 bud)
1149049
600
1155854
550
1149049
500
1152826
450
1149049

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.