Thormod Larsen

231331

LARSEN, Thormod (Danmark/Sverige 1921-1977): Surrealistisk komposition, signerad Thormod Larsen, etsning och akvatint, 24/60, 59x49 cm
Handgjord delvis förgylld ram

Rum 11

Thormod Larsen
Budhistorik (1 bud)

1157133
2014-02-24 14:31:34

2014-02-24 kl 17:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.