Serveringsvagn

231310

SERVERINGSVAGN, 1950/60-tal, teak, löstagbar bricka, sarg med lådor, hjultrissor, ca 60, 75x42 cm

Hjultrissor med slitage

Möbler, Diverse

Rum 4

Serveringsvagn

Budhistorik (22 bud)
1157857
1 700
1157852
1 600
1157836
1157850
1 400
1157836
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.