Yuri Krasny pastell

231299

KRASNY, Yuri (Ryssland 1925-2005): Kortspel, signerad och daterad Yuri Krasny -78, pastell, 36x39 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Yuri Krasny pastell

Budhistorik (5 bud)
1158053
4 600
1157646
4 400
1157645
3 800
1156807
1148122

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.