Joan Miro litografier

231295

MIRO, Joan (1893-1983): 2 st, Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, färglitografi, Mourlot 369 resp 367, 37x27 cm

Fack 14

Joan Miro litografier

Budhistorik (14 bud)
1157956
900
1157888
850
1157770
1155920
750
1155707
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.