Oskar Bergman oljemålning

231293

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Bergslandskap, signerad och daterad Oskar Bergman 1923, olja på duk, 46x66 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Oskar Bergman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1159708
1151885
1151632
1148840
900
1148829
500

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.