Oskar Bergman akvarell

231289

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Motiv från Nämdö, signerad och daterad Oskar Bergman 19:e juni 1930, akvarell, 34,5x48 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (9 bud)
1158745
3 800
1158738
3 600
1158735
3 200
1158732
2 800
1158731
2 600

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.