Johnny Friedlaender

231281

FRIEDLAENDER, Johnny (Frankrike 1912-92): Komposition, signerad Friedlaender, XXXIII/L, färgetsning, 38x29 cm
Handgjord delvis förgylld ram

Fack 10

Johnny Friedlaender
Budhistorik (3 bud)

1153875
1151078
1146978

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.