Oskar Bergman akvarell

231278

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Försommar, signerad Oskar Bergman, akvarell, 22,5x31 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (14 bud)
1159661
4 800
1153636
4 200
1152717
1152715
3 600
1152182

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.