Johnny Friedlaender färgetsning

231277

FRIEDLAENDER, Johnny (Frankrike 1912-92): Komposition, signerad Friedlaender, 39/95, färgetsning, 54x39 cm
Handgjord delvis förgylld ram

Fack 9

Budhistorik (11 bud)
1157582
1 600
1153877
1157573
1153877
1 400
1157568
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.