Johnny Friedlaender färgetsning

231275

FRIEDLAENDER, Johnny (Frankrike 1912-92): Komposition, signerad Friedlaender, 48/95, färgetsning, 54x39 cm
Handgjord delvis förgylld ram

Fack 12

Budhistorik (5 bud)
1153880
1157571
1153880
1147018
1146975

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.