Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier

231269

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, numrerade 852/1500 resp. 1153/1500, färglitografier, 52x40 cm vardera

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
1159190
1159189
1 400
1159188
1159185
1159182

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.