Madeleine Pyk färglitografi

231266

PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad 3422/5000, färglitografi, 55x42 cm

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1158927
1 600
1158910
1158920
1 400
1158910
1 300
1158710

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.