Madeleine Pyk färglitografi

231264

PYK, Madeleine (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad 3418/5000, färglitografi, bladmått 64x49 cm

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1155786
1 600
1158597
1155786
1153395
1153395
450

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.