Yrjö Edelmann färglitografi

231262

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, 899/1500, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm

Rum 1

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (19 bud)
1159425
1 600
1159406
1159223
1 400
1159202
1 300
1157279

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.