Yrjö Edelman färglitografi

231259

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad Y. Edelman, färglitografi, 906/1500, bladmått 60x43 cm

Rum 1

Yrjö Edelman färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1157362
1 400
1157255
1 300
1157348
1 300
1157255
1156664

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.