Marino Marini

231257

MARINI, Marino (1901-1980): Grande Teatro, etsning och torrnål, 1971, signerad Marino XXIII/XXV, 49,5x64 cm
LITTERATUR: Guastalla A120
Handgjord samt förgylld ram

Rum 17

Marino Marini

Budhistorik (14 bud)
1157821
6 200
1157823
6 000
1157821
5 800
1157817
5 600
1157819
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.