Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

231254

HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Adam och Eva, signerad och numrerad 76/1500, färglitografi, bladmått 65x48 cm

Rum 1

Budhistorik (11 bud)
1158824
850
1158919
1158824
750
1158917
700
1158824
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.