Oskar bergman akvarell

231253

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Sommarblomster, signerad Oskar Bergman, akvarell, ca 10x6 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Oskar bergman akvarell

Budhistorik (16 bud)
1159801
1158397
1159799
950
1158397
900
1159798
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.