Louis Toffoli litografi

231252

TOFFOLI, Louis (1907-1999): Figurer i båt, signerad Toffoli, numrerad 46/125, färglitografi, 48x67 cm

Fack 3

Louis Toffoli litografi
Budhistorik

2014-02-24 kl 14:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.