"...from the Cloisters" "At Kelso" blandtekniker

231249

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Motiv från "... from the Cloisters" och "At Kelso", daterade 21 Aug 1886, blandteknik, 12x17 resp 8x13 cm

Konst

Fack 8

Budhistorik (3 bud)

1157311
600
1148104
1148093

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.