Olle Krantz oljemålning

231246

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Brevet", signerad Olle Krantz, olja på duk, 100x75 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1158476
1158475
950
1158474
900
1158473
850
1158472

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.