Jockum Nordström litografi

231245

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum 224/250, litografi, 60x85 cm

Rum 1

Jockum Nordström litografi
Budhistorik (10 bud)
1159591
5 000
1154064
4 800
1159589
4 800
1154064
4 600
1159587
4 400

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.