Jockum Nordström färglitografi

231242

NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 228/250, färglitografi, bladmått 61x84 cm

Rum 1

Budhistorik (12 bud)
1158822
5 400
1158631
5 200
1157551
5 000
1152486
4 800
1152143
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.