Olle Krantz oljemålning

231240

KRANTZ, Olle (1906-1999): "Dom första vårblommorna", signerad Olle Krantz, olja på duk, 100x80 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik

2014-02-25 kl 22:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.