Olle Krantz oljemålning

231239

KRANTZ, Olle (1906-1999): Figurscen, signerad Olle Krantz, olja på duk, 99x69 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik

2014-02-25 kl 20:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.