Jan Håfström färglitografi

231237

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Mr. Walker, signerad daterad och numrerad Jan Håfström 2003, 429/2000, färglitografi, bladmått 74x62 cm

Rum 1

Jan Håfström färglitografi
Budhistorik (26 bud)
1157191
1 900
1157190
1 800
1157186
1 700
1157185
1 600
1157184

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.