Sven Jonson litografi

231235

JONSON, Sven (1902-1981): Den trojanska hästen, signerad och numrerad Sven Jonson 182/390, färglitografi, 48x40 cm

Fack 6

Sven Jonson litografi
Budhistorik (11 bud)
1157543
750
1157542
700
1157479
650
1157168
600
1157446
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.