Lena A Linderholm färglitografi

231234

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", numrerad 882/1750, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm

Rum 1

Budhistorik (8 bud)
1157218
650
1156304
600
1156293
550
1154787
500
1154720
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.