Olle Krantz oljemålning

231232

KRANTZ, Olle (1906-1999): Pojke med fågelungar, signerad Olle Krantz, olja på duk, 90x60 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik

2014-02-25 kl 17:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.