Albert Theodor Gellerstedt akvarell

231231

GELLERSTEDT, Albert Theodor (1836-1914): Parkmotiv, monogramsignerad ATG, otydlig datering -82, akvarell med täckvitt

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (9 bud)
1152459
2 600
1158697
2 400
1152459
1158684
1152459
1 900

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.