Lena A Linderholm färglitografi

231230

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Solros och citron", numrerad 882/1750, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55 cm

Rum 1

Budhistorik (9 bud)
1156309
650
1154724
600
1154625
550
1148764
500
1154588
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.