Gunnar Pettersson akvarell

231229

PETTERSSON, Gunnar (född 1947): Ormvråk, signerad och daterad Gunnar Pettersson 81, akvarell, 48x35 cm
Handgjord delvis förgylld ram

Konst, Måleri

Fack 18

Gunnar Pettersson akvarell

Budhistorik (7 bud)
1157451
1156869
1156868
1154286
700
1153687
600

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.