Marianne Kanter oljemålning

231228

KANTER, Marianne (född 1944): Flicka på isen, monogramsignerad MK, daterad 2012, olja på duk, 53x54 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Marianne Kanter oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1158811
1 600
1151466
1151463
1151459
1151457

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.