Kjell Leander Enström oljemålning

231227

ENGSTRÖM, Kjell Leander (1914-1979): Höstmotiv från Lapporten, signerad Kjell -41, olja på pannå, 21x25,5 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Budhistorik (7 bud)
1159743
600
1159734
550
1159697
500
1159089
450
1158603

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.