Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum

231226

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, 47/100, färgcarborundum, 56x75 cm

Rum 1

Budhistorik (13 bud)
1157655
1 700
1157352
1 600
1157654
1 600
1157352
1157653
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.