Gunnar Pettersson akvarell

231225

PETTERSSON, Gunnar (född 1947): Tranor, signerad Gunnar Pettersson, akvarell, 44x33 cm, handgjord delvis förgylld ram

Konst, Måleri

Fack 15

Gunnar Pettersson akvarell

Budhistorik (6 bud)
1157760
1156876
1156873
900
1155314
650
1153695
450

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.