Titi Mendelin akvarell

231224

MENDELIN, Titi (Finland, 1900-tal): "Sappho", signerad och daterad -89, akvarell, 71x54 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Titi Mendelin akvarell

Budhistorik (3 bud)

1159666
550
1158813
500
1158813

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.