Olle Krantz oljemålning

231223

KRANTZ, Olle (1906-1999): Mor med barn, signerad och daterad a tergo Olle Krantz-1947, olja på duk, 75x70 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Olle Krantz oljemålning

Budhistorik

2014-02-25 kl 21:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.