Madeleine Pyk färglitografi

231221

PYK, Madeleine (född 1934): "Restaurant La Campanette", signerad M Pyk, numrerad 3417/5000, färglitografi, 55x42 cm

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1157278
1 600
1157258
1157277
1157258
1 400
1157276
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.