Madeleine Pyk färglitografi

231219

PYK, Madeleine (född 1934): Slussen, signerad M Pyk, numrerad 135/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1156995
1147690
1153302
1147690
900
1151387
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.